Bestuurspan

Mnr. Niël Jacobs

Mnr. Niël Jacobs

Skoolhoof
Me. Leonie Lamprecht

Me. Leonie Lamprecht

Adjunkhoof: Akademie
Mnr. Stephan van Staden

Mnr. Stephan van Staden

Adjunkhoof

Buitekurrikulêr, Dissipline & Skoolveiligheid

Mnr. André Schutte

Mnr. André Schutte

Departementshoof Intersenfase: Opvoedkundige Leiding & Personeelontwikkeling
Me. Anzel Beattie

Me. Anzel Beattie

Waarnemende Departementshoof Grondslagfase: Opvoedkundige Leiding & Personeelontwikkeling
Me. Corlia Schutte

Me. Corlia Schutte

Interne Departementshoof Vroeë Kinderontwikkeling
Mnr. André Barnard

Mnr. André Barnard

Departementshoof: Lewensvaardighede
Me. Christie Malan

Me. Christie Malan

Opvoedkundige Sielkundige
Me. Tanja Louw

Me. Tanja Louw

Departementshoof: Afr & Eng
Me. Cornelia Janse van Rensburg

Me. Cornelia Janse van Rensburg

Menslikehulpbron en Bedryfsverhoudinge

Grondslagfase – Graad 1

Me. Mandi Botha

Me. Mandi Botha

Graadhoof
Me. Roselle Ritson

Me. Roselle Ritson

Me. Nina Barnard

Me. Nina Barnard

Me. Kotie Traut

Me. Kotie Traut

Me. Elana Hough

Me. Elana Hough

Me. Anzel Beattie

Me. Anzel Beattie

Grondslagfase – Graad 2

Me. Liz-Marie Crous

Me. Liz-Marie Crous

Graadhoof
Me. Anne Möller

Me. Anne Möller

Me. Chaendre' Möller

Me. Chaendre' Möller

Me. Ilana van der Merwe

Me. Ilana van der Merwe

Me. Elmay Els

Me. Elmay Els

Me. Abigail Westernberg

Me. Abigail Westernberg

Grondslagfase – Graad 3

Me. Geraldine Barnard

Me. Geraldine Barnard

Graadhoof
Me. Evette Riekert

Me. Evette Riekert

Me. Liza Kruger

Me. Liza Kruger

Me. Natasha Knoetze

Me. Natasha Knoetze

Me. Bianca Hechter

Me. Bianca Hechter

Me. Mimi-Mari du Plessis

Me. Mimi-Mari du Plessis

Me. Nancy Ntombela

Me. Nancy Ntombela

Intermediêre Fase – Graad 4

Me. Hanri du Plessis

Me. Hanri du Plessis

Graadhoof
Me. Mariana Salzwedel

Me. Mariana Salzwedel

Mnr. Heinrich Schütte

Mnr. Heinrich Schütte

Me. Tanja Louw

Me. Tanja Louw

Me. Bejané du Plessis

Me. Bejané du Plessis

Gerhard Swarts

Gerhard Swarts

Intermediêre Fase – Graad 5

Me. Kathy-Anne Möller

Me. Kathy-Anne Möller

Graadhoof
Mnr. Conrad Grobbelaar

Mnr. Conrad Grobbelaar

Me. Irma van Tonder

Me. Irma van Tonder

Me. Aliza Vermaas

Me. Aliza Vermaas

Me. Amilia Engelbrecht

Me. Amilia Engelbrecht

Me. Annastasia Khoza

Me. Annastasia Khoza

Intermediêre Fase – Graad 6

Me. Chantel Janse van Rensburg

Me. Chantel Janse van Rensburg

Graadhoof
Me. Leandri le Roux

Me. Leandri le Roux

Me. Anika Kruger

Me. Anika Kruger

Mr. Diarco Burger

Mr. Diarco Burger

Intermediêre Fase – Graad 7

Me. Nicole van Staden

Me. Nicole van Staden

Graadhoof
Me. Maryke Ferreira

Me. Maryke Ferreira

Mnr. Piet Pienaar

Mnr. Piet Pienaar

Me. Tanya Moolman

Me. Tanya Moolman

Mnr. Gustav Engelbrecht

Mnr. Gustav Engelbrecht

Laeveld Lollies – Graad RRR & Gr RR

Me. Corlia Schutte

Me. Corlia Schutte

Me. Danielle Griesel

Me. Danielle Griesel

Me. Marcia Nel

Me. Marcia Nel

Me. Chantelle Erasmus

Me. Chantelle Erasmus

Laeveld Lollies – Graad R

Me. Karli van Schalkwyk

Me. Karli van Schalkwyk

Me. Lize-Mari Terblanche

Me. Lize-Mari Terblanche

Me. Yolandi Tyler

Me. Yolandi Tyler

Me. Elchenette Schütte

Me. Elchenette Schütte

Me. Fanisia Rossouw

Me. Fanisia Rossouw

Studente & Klas-assistente: Lollies

Me. Mandi Grobler

Me. Mandi Grobler

Student
Me. Juan-Marie Slippers

Me. Juan-Marie Slippers

Student
Me. Gita Oosthuizen

Me. Gita Oosthuizen

Assistent
Me. Melishea Crafford

Me. Melishea Crafford

Me. Bernice May

Me. Bernice May

Assistent
Me. Charmaine Mthupha

Me. Charmaine Mthupha

Assistent
Me. Dorina Gumede

Me. Dorina Gumede

Assistent
Me. Lungile Khumalo

Me. Lungile Khumalo

Studente & Klas-assistente: Juniorfase

Me. Chante' Oelofse

Me. Chante' Oelofse

Student
Me. Marine' Herbst

Me. Marine' Herbst

Student
Me. Keyanna van Dyk

Me. Keyanna van Dyk

Student
Me. Charne' Spies

Me. Charne' Spies

Student
Me. Gratitude Sambo

Me. Gratitude Sambo

Assistent
Me. Estelle Pieterse

Me. Estelle Pieterse

Assistent
Me. Sithokozile

Me. Sithokozile

Assistent
Me. Nikita Prinsloo

Me. Nikita Prinsloo

Assistent
Me. Angel Mongwe

Me. Angel Mongwe

Assistent

Studente: Seniorfase

Mnr. Devon du Plessis

Mnr. Devon du Plessis

Student

Skoolondersteuningsdienste

Me. Christie Malan

Me. Christie Malan

Opvoedkundige Sielkundige
Me. Cedar Joubert

Me. Cedar Joubert

Berader
Me. Ilse Combrink

Me. Ilse Combrink

Maatskaplike Werker
Me. Christelle van Wyk

Me. Christelle van Wyk

Arbeidsterapeut
Hanri Steyn

Hanri Steyn

Arbeidsterapeut
Me. Mari Buys

Me. Mari Buys

Spraakterapeut

Administratiewe Personeel

Me. Marietjie Roberts

Me. Marietjie Roberts

Hoof se kantoor
Me. Lientjie Steyn

Me. Lientjie Steyn

Ontvangs
Me. Sannette Hopkins

Me. Sannette Hopkins

Finansiële Beampte
Me. Petro Herbst

Me. Petro Herbst

Debiteure Klerk
Me. Jacqueline Weideman

Me. Jacqueline Weideman

Bemarking & Skakelbeampte
Me. Cornelia Janse van Rensburg

Me. Cornelia Janse van Rensburg

Menslikehulpbron en Bedryfsverhoudinge
Me. Michelle du Plessis

Me. Michelle du Plessis

Leerdernavrae
Mnr. Ryan Hartog

Mnr. Ryan Hartog

IT Tegnikus
Me. Salome Coetzer

Me. Salome Coetzer

Logistieke- en Voorraadbestuur
Me. Charlize van Staden

Me. Charlize van Staden

Krediteure Klerk

Lae-Lekker/Lae-Licious

Monique Seibold

Monique Seibold

Andile Shezi

Andile Shezi

Zanele Nkosi

Zanele Nkosi

Terreinpersoneel

Mnr. Mackie Cameron

Mnr. Mackie Cameron

Voorman
Mnr. Frans Nkosi

Mnr. Frans Nkosi

Mnr. Sipho Mabuza

Mnr. Sipho Mabuza

Mnr. Thami Nkosi

Mnr. Thami Nkosi

Me. Busisiwe Nkambule

Me. Busisiwe Nkambule

Me. Agnes Nkosi

Me. Agnes Nkosi

Me. Tryphina Mdhlovu

Me. Tryphina Mdhlovu

Me. Dorina Gumede

Me. Dorina Gumede

Me. Precious Mbatha

Me. Precious Mbatha

Me. Charmaine Mthupha

Me. Charmaine Mthupha

Mnr Prince Mabuya

Mnr Prince Mabuya

Mnr. Nando

Mnr. Nando

Mnr. Andy Cameron

Mnr. Andy Cameron

Me. Nombuso Nkosi

Me. Nombuso Nkosi

Skoolbeheerliggaam

Mnr. Jozua Scheepers

Mnr. Jozua Scheepers

Voorsitter & Regsdienste

jscheepers@dtsmp.co.za

Mnr. Hendrik Ferreira

Mnr. Hendrik Ferreira

Ondervoorsitter & Bemarking

hendrikferreira2@gmail.com

Mnr. Niël Jacobs

Mnr. Niël Jacobs

Skoolhoof

hoof@laerskoollaeveld.co.za

Mev. Jana du Plessis

Mev. Jana du Plessis

Tesourier

jana@goldenmacadamias.com

Me. Cornelia Janse van Rensburg

Me. Cornelia Janse van Rensburg

Sekretaris

cornelia@laerskoollaeveld.co.za

Mnr. Heinrich Schütte

Mnr. Heinrich Schütte

Geboue & Terrein

heinrich@laerskoollaeveld.co.za

Mnr. Michael Shabane

Mnr. Michael Shabane

Legal Services

Shabanem2.ms@gmail.com

Mnr. Willem Stapelberg

Mnr. Willem Stapelberg

Sport

willems@ppetech.co.za

Mnr. Stephan van Staden

Mnr. Stephan van Staden

Veiligheid, Dissipline & Sport

stephan@laerskoollaeveld.co.za

Dr. Francois Steyn

Dr. Francois Steyn

Ondersteuningsdienste

Fcoissteyn@gmail.com

Ms. Chantel Janse van Rensburg

Ms. Chantel Janse van Rensburg

Kultuur

chantel@laerskoollaeveld.co.za